Nejnovější články

V pátek 23. srpna jsme pro Vás půjčili z Městské knihovny v Novém Městě na Moravě další knihy. Tentokrát jde o devět knih pro dospělé a dvě knihy pro nejmenší. Seznam knih včetně autorů naleznete níže.

Blíží se začátek školního roku, který je spojen se sháněním vhodných obalů na učebnice či sešity. Pokud máte atypickou velikost učebnice, můžete se zastavit u nás v knihovně. Nově nabízíme možnost obalit učebnice, a to v úterý 3.9.2024, ve čtvrtek 5.9.2024 vždy od 17:30 do 19:30 a úterý 10.9.2024 od 17:30 do 18:30 hodin. V případě dalšího zájmu na...